неділя | 26 червня 2022 | 01:30
25.08.2016

18 серпня 2016 року відбулось засідання Івано-Франківської обласної тристоронньої соціально-економічної ради

18 серпня 2016 року  в приміщенні Івано-Франківської облдержадміністрації під головуванням заступника директора департаменту соціальної політики облдержадміністрації – начальника управління праці Ульванської Ярослави Степанівни відбулось засідання Івано-Франківської обласної тристоронньої соціально-економічної ради.

Для обговорення було винесено наступні питання:

1. Про обґрунтованість встановлення ціни на газ, тарифів на гарячу воду й опалення та загрози для населення у зв’язку з їх запровадженням.

2. Про ситуацію щодо фінансування оплати праці працівників бюджетних галузей області, в т.ч. державних службовців.

3. Про регламент роботи та склад виконавчого комітету обласної тристоронньої соціально-економічної ради.

Учасники засідання одноголосно підтримали звернення п’ятої сесії Івано-Франківської обласної ради сьомого демократичного скликання від 26 травня 2016 року до Президента України П. Порошенка; Голови Верховної Ради України А. Парубія та Прем’єр-Міністра України В. Гройсмана щодо підвищення цін на природний газ для населення та виробників теплової енергії, а  також запропонували Національній тристоронній соціально-економічній раді розглянути на своєму засіданні не пізніше 1 вересня 2016 року аналогічне питання із врахуванням думки громадськості, вчених, експертів та рішень територіальних тристоронніх соціально-економічних рад.

Сторони соціального діалогу Івано-Франківської області стурбовані ситуацією з фінансуванням оплати праці працівників бюджетних галузей, в т.ч. державних службовців та одноголосно підтримали звернення до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України з питання внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2016 рік” щодо передбачення необхідних коштів на забезпечення видатками на оплату праці працівників обласних та районних державних адміністрацій до кінця поточного року, збільшення обсягів медичної та освітньої субвенцій,  забезпечення в повному обсязі коштами на оплату праці працівників закладів культури та фінансування професійно-технічних навчальних закладів.

За підсумками засідання прийнято відповідні рішення, а також затверджено зміни та доповнення до регламенту роботи Івано-Франківської обласної тристоронньої соціально-економічної ради та персонального складу його виконавчого комітету.

Джерело: Івано-Франківська обласна тристороння соціально-економічна рада