неділя | 26 червня 2022 | 01:15
25.01.2017

Cемінар за участю соціальних партнерів Івано-Франківської області

24 січня 2017 року за ініціативою Косівської райдержадміністрації заступник директора департаменту соціальної політики облдержадміністрації – начальник управління праці Ярослава Ульванська за участю соціальних партнерів провела навчальний семінар щодо запровадження мінімальної заробітної плати у розмірі 3200 грн. та змін, які внесені до законодавчих актів України з 1 січня 2017 року. У заходів взяли участь понад 150 керівників і бухгалтерів підприємств, установ, організацій всіх форм власності та фізичних осіб-підприємців Косівського району.

Зокрема, Ярослава Ульванська ознайомила присутніх із змінами, внесеними Законом України від 06.12.2016 № 1774-VIII до деяких законодавчих актів України, в тому числі до Закону України “Про оплату праці”.

Заступник начальника управління праці департаменту соціальної політики облдержадміністрації Олександра Гринів і заступник голови – виконавчий директор обласного об’єднання організацій роботодавців Василь Скригунець відповіли на запитання присутніх щодо практичного застосування окремих норм законодавства про працю та зайнятість.

Крім того, відбулася робоча зустріч з головою Косівської райдержадміністрації Зеновієм Томащуком, під час якої обговорено проблемні питання щодо запровадження підвищеного розміру мінімальної заробітної плати та її диференціації у бюджетній сфері, застосування договорів цивільно-правового характеру, запровадження режимів неповної зайнятості, припинення діяльності фізичних осіб-підприємців тощо.

Прес-служба НТСЕР
Фотострічка: