неділя | 26 червня 2022 | 02:31
16.03.2017

15 березня у приміщенні Івано-Франківської ОДА проведено засідання виконавчого комітету обласної тристоронньої соціально-економічної ради.

 15 березня у приміщенні управління праці департаменту соціальної політики Івано-Франківської ОДА проведено засідання виконавчого комітету обласної тристоронньої соціально-економічної ради.

 В ході засідання розглянуто рекомендації, схвалені за підсумками круглого столу “Реформа оплати праці. Перші результати та подальші дії”, а також питання про ситуацію щодо функціонування вищих навчальних закладів області I-II рівнів акредитації.

 Сторони соціального діалогу області проаналізували проблемні питання, які пов’язані з реалізацією рішень Уряду про підвищення мінімальної заробітної плати, зокрема, в частині диференціації оплати праці працівників галузей бюджетної сфери.

 Учасники заходу обговорили надзвичайно актуальне питання стосовно місця технікумівта коледжів у системі освіти України.

 За підсумками засідання соціальні партнери підтримали рекомендації щодо першочергових спільних дій на шляху реалізації принципів соціальної справедливості в житті кожного українця, Задля усунення “зрівнялівки” в бюджетній сфері та забезпечення державних гарантій в оплаті праці осіб, які працюють у гірських районах або у певних типах закладів, направили звернення обласної тристоронньої соціально-економічної ради до Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення про внесення відповідних змін до статті 31 Закону України “Про оплату праці”, а також підтримали ініціативу облдержадміністрації про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 оку № 1037 щодо встановлення мінімального посадового окладу (тарифної ставки) у розмірі, не меншому за мінімальну заробітну плату.

 Крім того, виконавчий комітет підготував звернення до голови Верховної Ради України А. Парубія щодо необхідності першочергового внесення на розгляд Верховної Ради України законопроекту “Про внесення змін до Закону України “Про вищу освіту” щодо освітньо-кваліфікаційного рівня “молодший спеціаліст” (реєстр № 5240 від 06.10.2016 р.).

Прес-служба НТСЕР
Фотострічка: