неділя | 20 жовтня 2019 | 05:00
27.07.2017

26 липня в приміщенні Мінагрополітики України відбулось засідання Галузевої тристоронньої соціально-економічної ради в агропромисловій сфері

26 липня в приміщенні Мінагрополітики України відбулось засідання Галузевої тристоронньої соціально-економічної ради в агропромисловій сфері, утвореної 4 травня 2017 року сторонами соціального діалогу на галузевому рівні:

Міністерством аграрної політики та продовольства України, як центральним органом виконавчої влади, стороною роботодавців в особі Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців ,,Федерація роботодавців агропромислового комплексу та продовольства України та профспілковою стороною в особах Професійної спілки працівників агропромислового комплексу України і Всеукраїнської незалежної профспілки ,,Трудящі.

Сторонами визначено персональний склад Галузевої ради з рівної кількості представників – по сім осіб, та співголів сторін: від сторони Мінагрополітики – перший заступник Міністра Максим Петрович Мартинюк, від сторони роботодавців – Голова координаційної Ради Федерації роботодавців агропромислового комплексу та продовольства України Дмитро Борисович Лабоженко, від профспілкової сторони – Голова Профспілки працівників агропромислового комплексу України Ігор Сергійович Сопелкін. Також на засіданні обрано голову Галузевої ради із числа співголів сторін терміном на один рік. Ним став співголова сторони роботодавців Дмитро Борисович Лабоженко. Секретарем ради обрано представника Всеукраїнської незалежної профспілки ,,Трудящі, експерта з соціально-трудових відносин Олександра Васильовича Кухарука. Окрім організаційних питань сторони також обговорили перспективне планування роботи Галузевої ради з вироблення та реалізації державної політики в агропромисловій сфері з врахуванням інтересів сторін та досягли спільних домовленостей щодо опрацювання актуальних й дискусійних питань проведення земельної реформи в Україні.

 

Прес-служба НТСЕР
Фотострічка: