четвер | 23 травня 2019 | 06:14
04.05.2018

Прес-реліз про засідання Львівської територіальної тристоронньої соціально-економічної ради

03 травня 2018 року в області проведено засідання Львівської територіальної тристоронньої соціально-економічної ради.
У засіданні взяли участь співголови територіальної тристоронньої соціально-економічної ради Синютка О. М., Ривак І. М., Дацько Р. М. та члени тристоронньої ради від облдержадміністрації, профспілкових об’єднань області та Львівського обласного об’єднання організацій роботодавців.
Головою Львівської територіальної тристоронньої соціально-економічної ради на наступний період обрано Дацька Р. М. голову Об’єднання профспілок Львівщини.
На засіданні кожною стороною соціального діалогу підведено підсумки виконання положень Територіальної угоди між Львівською обласною державною адміністрацією, Львівським обласним об’єднанням організацій роботодавців та профспілковими об’єднаннями Львівської області на 2015-2017 роки.
Також на  засіданні був представлений  проект нової Територіальної угоди на 2018-2020 роки, який за підсумками обговорення підписали співголови територіальної тристоронньої соціально-економічної ради.
Окрім цього, учасники заходу вирішили винести на наступне засідання Львівської територіальної тристоронньої соціально-економічної ради питання «Про роботу сторін соціального діалогу щодо надання якісних послуг з оздоровлення і відпочинку дітей у літній період 2018 року».

Прес-служба НТСЕР
Фотострічка: