неділя | 26 червня 2022 | 01:57
03.07.2018

На Кіровоградщині відбулося чергове засідання обласної тристоронньої соціально-економічної ради

26 червня 2018 року о 10.00 в обласній державній адміністрації відбулося засідання обласної тристоронньої соціально-економічної ради.
В роботі ради взяли участь перший заступник голови обласної державної адміністрації Коваленко С. П., голова правління Кіровоградського обласного об’єднання організацій роботодавців України Штутман П. Л. та голова Федерації профспілок області Баланенко М. О.
На засіданні розглянуто питання про стан виконання у 2017 році Територіальної угоди між Кіровоградською обласною державною адміністрацією, обласним об'єднанням організацій роботодавців та Федерацією профспілок області на 2014-2017 роки.
Крім того, в рамках засідання розглянуто питання про дії сторін соціального діалогу щодо збереження та розвитку трудового потенціалу та стан підготовки інженерних і робітничих кадрів закладами вищої та професійно-технічної освіти області для потреб економіки регіону.
На засіданні ради були присутні керівники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в області, представники обласного об’єднання організацій роботодавців, Федерації профспілок області.

За результатами засідання ради підготовлено проекти рішень з відповідними пропозиціями.

Прес-служба НТСЕР