субота | 24 серпня 2019 | 12:34
22.12.2018

На Сумщині 21 грудня відбулося спільне засідання Сумської регіональної тристоронньої соціально-економічної ради та обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

Питання, що розглядалися учасниками засідання, стосувалися погашення заборгованості з виплати заробітної плати перед працівниками, перед бюджетом Пенсійного фонду України та єдиного соціального внеску підприємствами-боржниками області.
За інформацією директора обласного Департаменту соціального захисту населення Михайла Дубровського, у грудні внаслідок повного погашення деякими боржниками зарплатних боргів перед своїми працівниками, відбулось зменшення суми загальнообласного боргу.
Повністю виплатили заборговані кошти ДП ,,Облавтодор та його філії, Державний науково-дослідний інститут хімічних продуктів. Часткове погашення боргів із заробітної плати відбулось на ТОВ ,,Сумське машинобудівне НВО, ТОВ ,,Маш-сервіс, ТОВ ,,Сумиспортінвест.
Проте, ситуація з погашенням зарплатних боргів у регіоні залишається складною. Левову частку загальнообласного боргу утримують підприємства-боржники обласного центру, що складає 89,2% від загальної суми.
У ході засідання, після виступів представників Пенсійного фонду України та Державної фіскальної служби у Сумській області, заслухано звіти представників підприємств-боржників, які були присутні на засіданні та у місцевих студіях.
У режимі он-лайн до заходу також долучилися представники місцевих робочих груп з питань погашення заборгованості із заробітної плати, які прозвітували про вжиті заходи з порушених питань.
Про стан дотримання трудового законодавства у закладах загальної середньої освіти, у тому числі з оплати праці тимчасово відсутніх працівників та осіб, котрі їх заміщують, інформували заступник директора Департаменту освіти і науки Павло Розенко та голова обласної ради профспілок працівників освіти Сергій Осадчий.
За підсумками засідання прийняті конструктивні рішення щодо вирішення обговорених питань.

Прес-служба НТСЕР
Фотострічка: