субота | 25 березня 2023 | 16:31
31.01.2019

На Сумщині підписали тристоронній Меморандум ,,Про співпрацю між Облдержадміністрацією та СПО Роботодавців”

Підписуючи Меморандум про партнерство та співробітництво, Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО висловив надію, що ця співпраця буде конструктивною у розбудові економіки Сумщини та вирішенні соціальних питань її мешканців.
За словами очільника області, на Сумщині соціальне партнерство має свою історію і добрі традиції. З 1994 року діє тристороння соціально-економічна рада при Голові обласної державної адміністрації, а, починаючи з 1996 року, укладається регіональна Угода між представниками органів влади, профспілок та роботодавців, що має вплив на позитивне вирішення основних соціальних питань.
,,Наразі в області утворено Спільний представницький орган роботодавців Сумської області, керівником якого обрано Ігоря ТЕСЛЕНКА. Він має усі законні підстави вести соціальний діалог на регіональному рівні, – повідомив Микола Клочко. – Ми підписуємо Меморандум про партнерство та співробітництво з надією, що співпраця з органами влади, представниками профспілок та представниками роботодавців буде конструктивною у розбудові економіки Сумщини та вирішенні соціальнихпитань її мешканців.
У ході підписання Меморандуму Микола Клочко та Ігор Тесленко домовилися розпочати відповідно до вимог чинного законодавства перемовини між соціальними партнерами щодо опрацювання проекту Регіональної угоди на новий термін.

Прес-служба НТСЕР
Фотострічка: