субота | 25 березня 2023 | 15:05
22.02.2019

Чергове засідання виконавчого комітету Івано-Франківської обласної тристоронньої соціально-економічної ради.

В управлінні праці департаменту соціальної політики облдержадміністрації 22.02.2019 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету обласної тристоронньої соціально-економічної ради.
Сторони розглянули лист обласної організації підприємців, роботодавців та орендарів щодо вжиття заходів до упередження отруєння людей чадним газом. Зважаючи на важливість проблеми та з метою запобігання травматизму і загибелі людей в побуті, уникнення ситуацій отруєння людей чадним газом виконавчий комітет обласної тристоронньої соціально-економічної ради прийняв відповідні рішення.
В ході засідання було заслухано питання щодо сприяння у прискоренні розробки національного стандарту “Загальні вимоги до повітря робочої зони”. За результатами обговорення доповідачів вирішено підготувати та надіслати звернення відповідним компетентним органам для розв’язання цієї проблеми.
Також, на порядок денний було внесено питання про стан виплати заробітної плати працівникам структурних підрозділів ДП “Івано-Франківськоблавтодор”, враховуючи ситуацію, яка склалася, соціальні партнери прийняли спільні рішення щодо вжиття заходів для врегулювання цього питання.

Прес-служба НТСЕР
Фотострічка: