субота | 25 березня 2023 | 15:52
25.02.2019

Луганська обласна тристороння соціально-економічна рада розпочала роботу.

Сьогодні, 25 лютого 2019 року, відбулося установче засідання Луганської обласної тристоронньої соціально-економічної ради (далі - Рада).
Раду очолюють три співголови, які є координаторами сторін соціального діалогу: сторона профспілок - В. Черниш, сторона роботодавців - Б. Макаревич, сторона облдержадміністрації - Г. Іваненко.
Рада є дорадчим органом і є інструментом для ведення соціального діалогу в області, з метою узгодженого вирішення проблем, що виникають в соціально-економічній сфері та стосуються прав та інтересів працівників і роботодавців, відповідно до Закону України ,,Про соціальний діалог в Україні.
Сьогодні членами обрано головою Ради Геннадія Іваненка строком на 1 рік, затверджено регламент та перспективний план роботи на 2019 рік.
Хоча засідання було установчим, за ініціативою сторони профспілок Радою було розглянуто невідкладне питання щодо конфліктної ситуації, пов’язаної з невиплатою заробітної плати та моральним тиском на колектив ЛКСП ,,Лисичанськводоканал. Питання обговорювалося за участю заступника міського голови, секретаря та депутатів Лисичанської міської ради, а також профспілок та представників трудового колективу.
За підсумками обговорення головою Геннадієм Іваненком доручено зокрема підготувати звернення Ради до Лисичанської міської ради та контролюючих органів щодо недопущення порушень прав членів профспілки підприємства, необхідності проведення аналізу ефективності діяльності керівництва підприємства та вжиття відповідних заходів реагування в найкоротший термін.

Прес-служба НТСЕР
Фотострічка: