вівторок | 2 червня 2020 | 05:28
01.04.2019

26 березня 2019 відбулося спільне засідання Чернігівської територіальної тристоронньої соціально-економічної ради та обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

26 березня 2019 року в залі засідань облдержадміністрації під головуванням очільника Федерації профспілкових організацій Чернігівської області (ФПО) Ігоря Москаленка відбулося спільне засідання територіальної тристоронньої соціально-економічної ради та обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.
Голова ФПО зосередив свою увагу на вкрай негативній демографічній ситуації в області, відтоку кваліфікованих кадрів через міграційні процеси та низькій заробітній платі в регіоні, зазначивши, що профспілки постійно порушують ці питання на своїх засіданнях та докладають усіх можливих зусиль задля покращення ситуації, використовуючи доступні важелі.
Також сторони профспілок, влади та об’єднання організацій роботодавців проінформували про реалізацію положень Генеральної та Територіальної угод за підсумками 2018року. У своїй промові очільник профспілкової сторони наголосив, що Чернігівська область є гарним прикладом соціального партнерства та ведення соціального діалогу на всіх рівнях.
http://fpsu.org.ua/news/61-nasha-borotba/15509-profspilki-chernigivshchini-boryutsya-za-legalizatsiyu-zarplat?fbclid=IwAR3JpTSjYvNf2HuLTPgYr4a8J_TzvIwmGpqoX0CHWEEZiEdhshgP5Z6MvJc

Прес-служба НТСЕР
Фотострічка: