неділя | 22 вересня 2019 | 21:57
27.05.2019

Засіданні виконавчого комітету Івано-Франківської обласної тристоронньої соціально-економічної ради

З метою реалізації домовленості, визначених Територіальною угодою на 2018-2020 роки, щодо заохочення роботодавців до збереження діючих та створення нових робочих місць, реалізації права працівників на своєчасне отримання заробітної плати і її достатній рівень, задоволення потреб працівників на рівні вище за державні соціальні стандарти і соціальні гарантії, підвищення рівня безпеки та охорони праці, а також для підвищення ролі соціального діалогу на локальному рівні, на черговому засіданні виконавчого комітету обласної тристоронньої соціально-економічної ради, яке відбулося 24 травня обговорено питання щодо відновлення обласного конкурсу “Кращий роботодавець року”.
У заході прийняли участь заступник директора департаменту соціальної політики облдержадміністрації – начальник управління праці Я. Ульванська, її заступник О. Гринів, голова Ради профспілок І. Басюк, його перший заступник В. Уєвич та голова обласної ради профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості В. Гриньків, заступник голови – виконавчий директор обласного об’єднання організацій роботодавців В. Скригунець і голова Івано-Франківської міської організації роботодавців В. Тихонський, які обговорили пропозиції кожної із сторін соціального діалогу області та затвердили план своєї роботи на 2019 рік.
До обговорення питань порядку денного долучились заступник директора ДП “Брошнівський лісгосп” І. Коляджин, директор фірми “ЛІК” В. Луців, голова обласної організації оздоровчих закладів – головний лікар санаторію “Черче” Р. Падучак, начальник головного управління статистики в області О. Бліннікова, начальник управління виконавчої дирекції ФСС в Івано-Франківській області І. Якимів та заступник директора обласного центру зайнятості Г. Горбаль.
За підсумками засідання виконавчий комітет обласної тристоронньої соціально-економічної ради схвалив ініціативу обласного об’єднання організацій роботодавців щодо відновлення обласного конкурсу “Кращий роботодавець року”, погодив склад робочої групи з доопрацювання Положення про порядок проведення обласного конкурсу на звання “Кращий роботодавець року”, а також затвердив план роботи на 2019 рік.
Крім того, соціальні партнери привітали члена обласної тристоронньої соціально-економічної ради - заступника директора ДП “Брошнівський лісгосп” І. Коляджина з присвоєнням почесного звання “Заслужений лісівник України” і вручили вітальну грамоту.

Прес-служба НТСЕР
Фотострічка: