вівторок | 25 січня 2022 | 09:25
06.11.2019

Засідання Житомирської територіальної тристоронньої соціально-економічної ради

24 жовтня 2019 року в обласній державній адміністрації відбулося засідання Житомирської територіальної тристоронньої соціально-економічної ради, на якому обговорювалися питання:
1. Підписання територіальної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин у Житомирській області на 2019-2021 роки.
2. Про стан охорони праці на виробництві. Виконання обласної програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища за 2018 рік.
3. Про сприяння самозайнятості населення, у тому числі вразливих категорій населення.
У засіданні брали участь: голова облдержадміністрації Віталій Бунечко, перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко, голова Федерації профспілок області Неля Паламарчук, голова правління Спільного представницького органу роботодавців Житомирської області Сергій Бутенко, члени ради, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, обласних організацій та установ, а також представники громадських організацій та засобів масової інформації.
В ході засідання між обласною радою, обласною державною адміністрацією та спільним представницьким органом роботодавців області та Федерацією профспілок області було підписано територіальну угоду про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин у Житомирській області на 2019-2021 роки.
За підсумками обговорення питання порядку денного територіальною тристоронньою соціально-економічною радою прийнято відповідне протокольне рішення.

Фотострічка: