вівторок | 25 січня 2022 | 10:56
04.12.2019

Відбулося засідання Донецької територіальної тристоронньої соціально – економічної ради

22 листопада 2019 року відбулося засідання Донецької територіальної тристоронньої соціально – економічної ради.

Територіальна тристороння соціально – економічна рада (далі – ТТСЕР) утворена у порядку, визначеному статтею 17 Закону України «Про соціальний діалог», з рівного числа представників сторін соціального діалогу територіального рівня відповідно до спільного рішення Донецької облдержадміністрації, об’єднань професійних спілок Донецької області, Об’єднання організацій роботодавців Донецької області.

На засіданні ТТСЕР із співголів Сторін терміном на один рік головуючим на засіданнях Ради обрано Кириленка Павла Олександровича, голову Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово – цивільної адміністрації.

Також, членами ТТСЕР затверджені регламент роботи та план роботи територіальної тристоронньої соціально – економічної ради.

На засіданні було урочисто підписано Територіальну угоду на 2019 – 2021 роки між Донецькою обласною державною адміністрацією, Спільним представницьким органом репрезентативних професійних спілок Донецької області та Об’єднанням організацій роботодавців Донецької області.

Територіальну угоду підписали:

від органів виконавчої влади - Кириленко Павло Олександрович, голова облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації;

від сторони роботодавців - Цуркан Михайло Леонідович, голова Ради Об’єднання організацій роботодавців Донецької області;

від профспілкової сторони - Древаль Петро Петрович, голова спільного представницького органу репрезентативних професійних спілок Донецької області, до складу якого входять Донецька обласна рада профспілок та Конфедерація незалежних профспілок Донецької області.

Територіальну Угоду укладено з метою координації зусиль, спрямованих на вирішення актуальних питань життєдіяльності області, а саме: забезпечення ефективного розвитку економіки області, підвищення якості життя, гарантій зайнятості населення, динамічного зростання заробітної плати, забезпечення безпечних умов праці та узгодження інтересів трудящих, власників й уповноважених ними органів при регулюванні виробничих, трудових і соціально – економічних відносин, досягнення стабільності та злагоди в суспільстві та інше.

До Територіальної Угоди включено рекомендації для соціальних партнерів на територіальному, локальному рівнях з ряду нагальних питань, щодо можливості їх врахування під час укладання територіальних угод та колективних договорів.

Відповідно до спільного рішення соціальних партнерів Територіальна Угода діятиме протягом 2019 – 2021 років, набирає чинності з дня її підписання уповноваженими представниками Сторін і діє до укладання нової або перегляду цієї Угоди. В період дії Угоди Сторони можуть, за взаємною домовленістю, вносити до неї зміни та доповнення.

 

 

Прес-служба НТСЕР
Фотострічка: