п'ятниця | 3 лютого 2023 | 00:12
14.07.2022

Засідання виконавчого комітету Івано-Франківської ТТСЕР

На черговому засідання виконавчого комітету Івано-Франківської обласної тристоронньої соціально-економічної ради 13 червня 2022 року заслухано інформацію співголови ВК ОТСЕР від органів виконавчої влади Я.Ульванської та заступника директора департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації В. Поповича про виконання рішень попередніх засідань виконкому щодо ситуації на державних підприємствах «Івано-Франківський комбінат хлібопродуктів» та «Івано-Франківський котельно-зварювальний завод». Враховуючи наполегливу та принципову позицію виконкому обласної тристоронньої соціально-економічної ради та облдержадміністрації на сьогодні на підприємстві ДП «Івано-Франківський котельно-зварювальний завод» надано в оренду вільні заводські приміщення для розміщення виробничих потужностей. Вже опрацьовано заявку від підприємства, яке планує релокацію на ДП «Івано-Франківський комбінат хлібопродуктів», призначено в.о. керівника підприємства.

Розглянуто питання щодо ситуації в управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Івано-Франківській області.

Під час зустрічі проаналізовано ситуацію щодо стану погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах області. Так, згідно з оперативними даними станом на 01.07.2022 загальна сума заборгованості із заробітної плати працівникам становить 77,8 млн. гривень.

Розглянуто питання про прийняття законодавчих та урядових рішень щодо трудових прав соціальних гарантій працівників. Крім того, заслухано інформацію про стан зайнятості населення в області.

За підсумками засідання прийняті відповідні рішення.

Прес-служба НТСЕР