неділя | 7 березня 2021 | 08:00
15.05.2015

Круглий стіл “Аналіз стану соціально-трудових відносин на підприємствах, в установах і організаціях області за січень-квітень 2015 року”. Івано-Франківська область


14.05.2015 року заступник начальника управління праці, секретар Івано-Франківської обласної тристоронньої соціально-економічної ради взяла участь у засіданні круглого столу, проведеного відділенням Національної служби посередництва і примирення в області на тему “Аналіз стану соціально-трудових відносин на підприємствах, в установах і організаціях області за січень-квітень 2015 року”.

В засіданні взяли участь голова ради профспілок області І.Басюк, виконавчий директор обласного об’єднання організацій роботодавців В.Стригунець та начальник територіальної державної інспекції з питань праці в області О.Ткачівська.
Учасники засідання відзначили, що основним чинником дестабілізації стану соціально-трудових відносин в області є наявність заборгованості із заробітної плати. Зокрема, начальник відділення Національної служби посередництва і примирення в області Р.Бабюк інформував, що у 2014 році на обліку перебувало 11 підприємств-боржників.
Завдяки проведеній роботі станом на 01.05.2015 року вдалося врегулювати трудовий спір на більшості підприємств, на обліку залишено 5 підприємств. Заступник начальника управління праці О.Гринів повідомила, що координація дій соціальних партнерів дала позитивні результати. Так, станом на 01.05.2015 року заборгованість найбільших підприємств-боржників зменшилась: на ДП “Івано-Франківський котельно-зварювальний завод” – на 19,3 відс. і ПДП “Спецгеологорозвідка” – на 98,6 відс..
На завершення дискусії присутні домовились і надалі вживати спільних заходів для забезпечення стабільності стану соціально-трудових відносин та недопущення виникнення конфліктів та страйків.

Прес-служба НТСЕР