неділя | 7 березня 2021 | 07:45
15.07.2015

01 липня 2015 року відбулося засідання Сумської регіональної тристоронньої соціально-економічної ради

У черговий раз соціальні партнери зібралися на засіданні Сумської регіональної тристоронньої соціально-економічної ради обговорити проблеми регіону, яке відбулася 01 липня 2015 року спільно із обласною тимчасовою комісією з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших виплат під головуванням першого заступника голови Сумської обласної державної адміністрації, співголови ради від органів влади Олександром Марченком.

На засідання були запрошені представники органів місцевої влади, профспілок, організації роботодавців «Сумський регіон», керівники підприємств-боржників.

У ході зустрічі перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Марченко наголосив:– «Дотримання конституційних прав і свобод працівників – одне із пріоритетних завдань у соціальній сфері. Досягнути цієї мети можливо лише шляхом консолідації зусиль влади, профспілок та роботодавців».

До уваги учасників засідання винесене питання щодо виконання  завдань з погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах області.

З цього питання директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Михайло Дубровський повідомив, що у червні повністю розрахувалися з працівниками НВКП «Факел», ПАТ «Іскра», Кролевецька дитячо-юнацька спортивна школа «Олімп», філія «Роменський райавтодор». Ще 18  підприємств зменшили заборгованість із заробітної плати на 719 тисяч гривень.

 Поряд з цим розглядались питання  «Про стан фінансування витрат на оплату праці працівникам бюджетної сфери області» та «Про реформу місцевого самоврядування та територіального устрою».

За результатами засідання ухвалено направити звернення співголів Ради до Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка щодо перспектив відновлення діяльності підприємств спиртової галузі області; до голови Державної фіскальної служби України щодо відшкодування податку на додану вартість підприємствам області та до Кабінету Міністрів щодо можливості збільшення видатків з держбюджету на оплату праці працівникам бюджетної сфери.

Прес-служба НТСЕР
Фотострічка: