неділя | 7 березня 2021 | 06:46
04.12.2015

03 грудня 2015 року відбулося чергове засідання Кіровоградської обласної тристоронньої соціально-економічної ради

03 грудня 2015 року о 12.00 у малому залі обласної державної адміністрації відбулося засідання обласної тристоронньої соціально-економічної ради.

В роботі ради взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації Коваленко С.П., голова правління Кіровоградського обласного об’єднання організацій роботодавців України Штутман П.Л. та голова Федерації профспілок області Баланенко М.О.

На засіданні ради були присутні керівники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України, керівники підприємств, установ і організацій та профспілкових організацій області.

В рамках засідання було розглянуто наступні питання:

-        “Реалізація завдань Стратегії соціального і економічного розвитку області у 2015 році та завдання на 2016 рік.”;

-        “Про виконання розділу ІІІ "Охорона праці та здоров’я" територіальної угоди між Кіровоградською обласною державною адміністрацією, обласним об’єднанням організацій роботодавців та Федерацією профспілок області на 2014-2017 роки;

-        “Про реформування галузі охорони здоров’я в області”;

-        “Про внесення доповнень до Територіальної угоди між Кіровоградською обласною державною адміністрацією, обласним об’єднанням організацій роботодавців та Федерацією профспілок області на 2014-2017 роки в частині розв’язання проблем зайнятості внутрішньо переміщених осіб (на виконання Плану заходів щодо працевлаштування та професійного навчання внутрішньо переміщених осіб, затвердженого постановою Кабінету Міністрів Україні від 08 липня 2015 року № 505 "Про затвердження Основних напрямів розв’язання проблем зайнятості внутрішньо переміщених осіб на 2015-2016 роки")”.

За результатами засідання ради підготовлено проект рішення з відповідними пропозиціями.

Джерело: Кіровоградська ТСЕР