п'ятниця | 6 грудня 2019 | 16:23
27.06.2017

Участь Української делегації у засіданні 106-ї сесії Міжнародної конференції праці (5-16 червня 2017, м. Женева).

NTSER

Міністр соціальної політики Андрій Рева провів зустріч з Генеральним директором Міжнародної Організації Праці Гаєм Райдером.

Міністр поінформував керівника міжнародної організації про здобутки України в проведенні соціально-економічної політики та розповів про ті виклики, які сьогодні стоять перед Україною. Сторони домовилися про подальший розвиток співпраці на конкретних напрямках, зокрема, в частині впровадження пенсійної реформи.

Гай Райдер відзначив покращення в Україні у напрямку соціального діалогу та позитивно оцінив докладені зусилля зі скасування мораторію на інспекцію праці.

Генеральний директор МОП запевнив у подальшій підтримці України на шляху впровадження рушійних перетворень.

Крім того, Міністр соціальної політики України та Міністр праці, добробуту та соціального страхування Кіпру Зета Еміліаніду підписали в рамках 106-ї сесії МКП Меморандум про взаєморозуміння між міністерствами.

Підписання зазначеного Меморандуму є важливим кроком для взаємовигідної співпраці між державами, адже Республіка Кіпр є однією з основних країн працевлаштування українських моряків.

Державний секретар Міністерства соціальної політики України В. Іванкевич під час участі у Конференції провів робочі зустрічі з новопризначеним Головою офісу МОП у м. Будапешт М. Пілігрімом, керівником Відділу соціального захисту Департаменту міжнародних трудових стандартів Міжнародної організації праці (МОП) О. Єгоровим, головою Відділу інспекції праці, техніки безпеки та охорони здоров'я Департаменту управління та трипартизму МОП Н. Леппніком, Директором Департаменту соціального захисту МОП І. Ортіз та Директором Департаменту управління та трипартизму М. Омару. Сторони обговорили актуальні питання взаємодії між нашою державою та МОП, зокрема, в контексті подальшого залучення технічного, експертного та фінансового потенціалу Організації на цілі належного проведення пенсійної та інших реформ в нашій державі. Серед іншого, приверталась увага представників міжнародної організації до приділення нашою державою пріоритетної уваги проведенню відповідних соціальних реформ, а також було висловлене сподівання на подальше ефективне співробітництво з МОП, зокрема, в контексті впровадження в нашій країні стандартів, передбачених Конвенцією МОП № 102.

 Виступ делегата трудящих України, Голови ФПУ Григорія Осового на Міжнародній конференції праці. 

http://fpsu.org.ua/news/61-nasha-borotba/12427-vistup-delegata-trudyashchikh-ukrajini-golovi-fpu-grigoriya-osovogo-na-mezhnarodniji-konferentsiji-pratsi-9-chervnya

 

 

 

 

Прес-служба НТСЕР
Фотострічка: