субота | 25 березня 2023 | 15:23
28.08.2017

Європейський фонд поліпшення умов життя та праці запустив нове опитування щодо покращення подання звітів стосовно переговорів щодо укладення колективного договору в Європейському Союзі

NTSER

Європейський фонд поліпшення умов життя та праці (далі – Європейський фонд) надає систематичні та порівняльні дані щодо національних систем виробничих відносин та розвитку зайнятості. Робота проводиться за допомогою засобів моніторингу та звітування, інтегрованих у Європейську обсерваторію зайнятості.

Європейський фонд запустив опитування зацікавлених сторін з метою покращення подання звітів стосовно переговорів щодо укладення колективного договору та переходу від детального розгляду питання щодо результатів переговорів із заробітної плати до більш цілісного охоплення переговорів щодо укладення колективного договору.

Опитування буде проводитися серед представників Уряду, організацій соціальних партнерів (представники роботодавців та профспілок) у всіх державах-членах ЄС, а також Європейській комісії. Опитування має на меті з'ясувати, які види даних та яка інформація є найбільш корисними та результативними для зацікавлених сторін в ході  переговорів щодо укладення колективного договору. Опитування буде відкрито до 30 вересня 2017 року.

Інформація з сайту Європейського фонду поліпшення умов життя та праці (неофіційний переклад).

Прес-служба НТСЕР