неділя | 22 вересня 2019 | 22:03
23.11.2017

Міжнародна тристороння конференція ,,Соціальний діалог та майбутнє сфери праці”

NTSER

З 23 по 24 листопада 2017 року в м. Афіни (Греція), відбувається міжнародна тристороння конференція ,,Соціальний діалог та майбутнє сфери праці”, яка організована Міжнародною асоціацією соціально-економічних Рад та подібних інституцій спільно з Міжнародною організацією праці та соціально-економічною радою Греції.

Метою конференції є вивчення основних факторів, що впливають сьогодні на сферу праці, та визначення заходів, що можуть вживатися соціально-економічними радами для формування майбутнього сфери праці таким чином, щоб були збалансовані інтереси роботодавців, працівників та суспільства в цілому.

Участь у конференції бере делегація від Національної тристоронньої соціально-економічної ради у складі: А.О. Реви, Співголови Національної ради від сторони органів виконавчої влади, Міністра соціальної політики України,               Г.В. Осового, Співголови Національної ради від профспілкової сторони, Голови Федерації профспілок України та С.Л. Біленького, члена Національної ради від сторони роботодавців, Голови Всеукраїнського об’єднання обласних організацій роботодавців підприємств металургійного комплексу «Федерація металургів України».

Передбачається виступ Співголови від профспілкової сторони Осового Г.В. у 4-й робочій сесії конференції, яка присвячена розгляду питання: «Гідна праця для всіх».

За результатами роботи під час конференції учасниками буде напрацьовано пропозиції до Афінської Декларації стосовно соціального діалогу та майбутнього сфери праці.

Прес-служба НТСЕР