п'ятниця | 6 грудня 2019 | 16:22
14.12.2017

Комунікативний захід на тему ,,Колективні переговори по укладанню тарифної угоди в металообробній галузі: досвід Німеччини”

NTSER

14 грудня 2017 року в приміщенні Федерації роботодавців України відбувся комунікативний захід на тему: ,,Колективні переговори по укладанню тарифної угоди в металообробній галузі: досвід Німеччини”. Захід організований за ініціативою секретаріату Національної тристоронньої соціально-економічної ради в рамках співробітництва Німецької Асоціації роботодавців металообробної та електронної промисловості (NORDMETALL) спільно з Федерацією роботодавців України.
У заході взяли участь представники соціального діалогу України. Експертами від Німецької Сторони виступили:
Ганс Манцке – представник Асоціації роботодавців металообробної та електронної промисловості NORDMETALL, соціальний партнер по веденню колективних переговорів з тарифних питань від сторони роботодавців.
Петер Сенфт – соціальний партнер по веденню колективних переговорів з тарифних питань від профспілкової сторони (IGMetall).
Експерти поділилися досвідом ведення колективних переговорів по укладанню Тарифної Угоди. Основна мета ведення таких переговорів це збереження та збільшення конкурентоспроможних робочих місць в Німеччині, збільшення продуктивності металообробної та електронної промисловості шляхом поліпшення трудових відносин та адаптації умов праці.
Учасниками заходу були зроблені висновки, що запорукою успіху ведення ефективного соціального діалогу в Німеччині є принципи взаємоповаги та довіри між соціальними партнерами.

 

Презентаційні матеріали додаються.

http://ntser.gov.ua/split/files/content/Tarifpolitik_Dez17_Kiew_RU.ppt

Прес-служба НТСЕР
Фотострічка:
Матеріали: