вівторок | 18 грудня 2018 | 13:10
16.01.2018

МОП звертається із закликом підтримати мінімальні норми соціального захисту шляхом приватних пожертвувань

NTSER

Вперше Міжнародна організація праці (МОП) закликала підтримати мінімальні норми соціального захисту в країнах із низьким і середнім рівнем доходу шляхом приватних пожертвувань.
Пожертвування сприятимуть створенню систем стійкого соціального захисту, які можуть змінити життя приблизно 400 мільйонів людей, які на сьогоднішній день позбавлені базового соціального забезпечення. Внески будуть переведені до Фонду МОП/Фонду мінімальних норм соціального захисту Короля Баудуїна (незалежна, плюралістична організація, яка працює у Бельгії на європейському та міжнародному рівнях.).
До 91,5 % від кожної грошової допомоги буде спрямовано безпосередньо на побудову стійких систем соціального захисту у відповідних країнах. За допомогою цього фонду МОП буде продовжувати та розширювати свою підтримку в рамках своєї основної Програми з будівництва мінімальних норм соціального захисту для всіх, яка допомагає країнам досягти загального соціального захисту.
Станом на сьогодні, 55 % населення світу не мають доступу до соціального захисту.  Програма МОП спрямована на те, щоб до 2030 року забезпечити мільйонам людей соціальний захист. З моменту свого запуску в 2016 році Програма досягла відчутних результатів у 14 з 21 цільової країни. Щоб продовжити цю важливу роботу, Програмі все ще потрібно подолати дефіцит ресурсів у розмірі 30 мільйонів доларів США. Програма МОП в Камбоджі - спрямована на розширення охорони соціального здоров’я для всіх працівників – цією допомогою скористаються лише 1,1 млн. сімей.
,,Більшість із нас має соціальний захист і приймає його як належне. Тим не менш він залишається привілеєм для багатьох інших. Подія, коли люди отримують соціальний захист змінює їхнє життя”, - заявила Ізабель Ортіз, директор Департаменту соціального захисту МОП.
Ізабель навела один із прикладів як соціальний захист вплинув на рівень життя мешканки маленького села Мозамбіку Регіни. Її життя змінилося після отримання нею пенсії. В минулому вона покладалася на милосердя своїх сусідів і друзів. З 2010 року вона отримує соціальну пенсію, яка фінансується державою. Завдяки цій щомісячної допомозі вона може купувати рис, цукор та сіль та покривати її транспортні витрати до лікарні. Вона тепер може навіть подбати про свого онука, який живе з нею. ,, З того дня, коли я почала отримувати допомогу, я відчуваю себе людиною”, - каже Регіна.

Приклад Регіни показує, що світовий соціальний захист можливий. Пожертвувавши сьогодні, ви можете змінити життя мільйонів.

Посилання на Фонд Короля Баудуїна - https://www.kbs-frb.be/en/

Інформація з сайту Міжнародної організації праці (неофіційний переклад).

Прес-служба НТСЕР