вівторок | 18 грудня 2018 | 14:01
23.01.2018

Інформацію про діяльність Національної тристоронньої соціально-економічної ради можна тепер побачити і на сайті Міжнародної асоціації соціально-економічних рад та подібних інституцій (МАСЕРПІ).

NTSER

Національна рада є членом МАСЕРПІ з 2008 року за одностайним рішенням делегатів соціально-економічних рад 45 країн світу. Основним напрямком роботи організації є обмін досвідом між національними органами соціального діалогу у питаннях розвитку соціального партнерства у різних країнах світу, розробки підходів до вирішення найбільш гострих проблемних питань глобального розвитку, залучення соціальних партнерів до процесу державотворення та напрацювання пропозицій щодо формування державної політики у країнах, де функціонують соціально-економічні ради і подібні ним інституції.
У листопаді 2017 року в м. Афіни (Греція) українська делегація взяла участь у Міжнародній конференції ,,Соціальний діалог та майбутнє сфери праці”, організованій МАСЕРПІ спільно з Міжнародною організацією праці та соціально-економічною радою Греції. За результатами конференції та на запит МАСЕРПІ, секретаріатом Національної ради підготовлено англійською мовою інформаційну довідку щодо ведення соціального діалогу в Україні задля розміщення на сайті міжнародного партнера. Щомісяця МАСЕРПІ публікує на шести мовах електронний бюлетень, в якому висвітлюються новини соціально-економічних рад та інформація про поточні заходи.
Інформацію про Національну раду можна побачити за наступним посиланням http://www.aicesis.org/documents/aicesis/.

 

 

Прес-служба НТСЕР