п'ятниця | 6 грудня 2019 | 16:24
04.06.2018

Розпочала свою роботу 107-а сесія Міжнародної конференції праці МОП

NTSER

28 травня 2018 року, виступаючи на відкритті 107-ї сесії Міжнародної конференції праці (далі – МКП), Генеральний директор Міжнародної організації праці Гай Райдер висловив занепокоєння щодо ,,зростаючої напруженості у світі”.
Він закликав делегатів продемонструвати ,,дух трипартизму, взаєморозуміння та згоди”, зауваживши, що саме ці чинники є ,,необхідною умовою успіху МКП та МОП”.
Гай Райдер зазначив, що міжнародне співробітництво на основі багатостороннього підходу стикається із все більш серйозними проблемами. ,,Світ знову стає жорстоким”, - зауважив він, висловивши переконання, що діяльність МОП, конференції та досягнути результати повинні бути захистом від загроз.
У цих умовах, за словами глави МОП, особливо актуальним є питання соціального діалогу, яке буде обговорюватися на конференції, що дозволить підвищити його ефективність у вирішенні проблем, пов’язаних із сьогоднішніми змінами у сфері праці.
Разом із тим, Генеральний директор МОП закликав делегатів вжити усіх можливих заходів для забезпечення повної ліквідації насильства та утискань на робочих місцях.
У ході конференції спеціальний комітет до складу якого входять представники працівників, роботодавці та уряди, проведе перше обговорення питання про прийняття нових норм, спрямованих на боротьбу з насильством і утисками на робочих місцях.
Щодо подальшої роботи, Райдер повідомив, що на початку наступного року буде опублікована важлива доповідь Глобальної комісії з питань майбутнього сфери праці, додавши, що  майбутнє сфери праці і є майбутнім МОП.
Крім того, Генеральний директор МОП представив свою доповідь ,,Ініціатива, що стосується працюючих жінок: крок до забезпечення рівності”, в якій підкреслюється необхідність пошуку нових шляхів ліквідації все ще існуючої гендерної нерівності.
Під час конференції також буде обговорюватися питання щодо розвитку співробітництва МОП. Комітет із застосування норм проаналізує ситуацію із дотриманням трудових прав у різних країнах світу і обговорить загальний звіт, підготовлений відповідно до норм, що стосуються тривалості робочого часу, на прикладі досвіду держав-членів МОП.

Прес-служба НТСЕР