середа | 16 жовтня 2019 | 07:50
23.10.2018

МОП підготувала нову доповідь щодо забезпечення загального соціального захисту в світі в 2017-2019 роках задля досягнення Цілей сталого розвитку

NTSER

Флагманська доповідь МОП ,,Про соціальний захист у світі”, підготовлена групою співробітників Департаменту соціального захисту, а також регіональних представництв МОП, наводить огляд останніх тенденцій в області розвитку систем соціального захисту, включаючи їх мінімальні рівні. На основі нових даних в ній представлений широкий спектр інформації світового та регіонального масштабу про охоплення соціального захисту, розміри допомоги і державні витрати на соціальний захист.
Представлений в доповіді аналіз систем соціального захисту будується на концепції життєвого циклу – від соціального захисту дітей до соціального забезпечення жінок і чоловіків працездатного віку, в тому числі у разі вагітності, безробіття, виробничого травматизму та тимчасової непрацездатності, а також соціального забезпечення в похилому віці, включаючи пенсії. У ній також міститься оцінка прогресу, досягнутого з питання забезпечення загального охоплення послугами охорони здоров’я. Доповідь також закликає приділяти більше уваги питанням розширення охоплення, забезпечення належного фінансування і зміцнення національних систем соціального захисту, зокрема, в тому, що стосується досягнення Цілей сталого розвитку.

http://ntser.gov.ua/split/files/content/wcms_646848.pdf

Прес-служба НТСЕР
Матеріали: