середа | 16 жовтня 2019 | 08:35
12.11.2018

Технічна робоча нарада Європейського фонду освіти з обговорення Програмного документу зі створення центрів професійної досконалості та інновацій в Україні

NTSER

7 листопада 2018 року за підтримки Європейського фонду освіти відбулася технічна робоча нарада з обговорення Програмного документу зі створення центрів професійної досконалості та інновацій в Україні.
Участь у заході взяли представники Міністерства освіти і науки України, місцевих органів влади, роботодавців, навчальних закладів, секретаріату Національної ради, а також міжнародні експерти.
Згаданий документ підготовлено в рамках проекту ,,Покращення ефективності регіональних мереж професійної освіти: об’єднання зусиль заради створення центрів професійної досконалості в Україні”. Головною метою документу є надання ключовим заінтересованим сторонам рекомендацій, розроблених спеціально для України, які дозволять їм ухвалювати обґрунтовані рішення з різних питань, що стосуються центрів професійної досконалості.
В ході наради міжнародним експертами був представлений напрацьований Програмний документ, який розроблено в результаті поєднання досліджень, консультацій із зацікавленими сторонами, що проводилися у п’яти регіонах країни та місті Києві, а також вивчення становища у регіонах України. Даний документ пропонує можливі варіанти щодо ключових аспектів створення та введення в дію центрів професійної досконалості, а також окреслює  потенційні труднощі та шляхи їх подолання.
Разом із тим, учасники заходу опрацювали цей документ, надавши до нього свої пропозиції та зауваження задля підтвердження змісту й формування його остаточної редакції, а також обговорили подальші кроки, які мають бути здійснені зацікавленими сторонами  шляхом співпраці на національному, регіональному, галузевому рівні та на рівні навчального закладу з одночасним застосуванням співробітництва із зацікавленими сторонами Європейського Союзу та інших країн.

Прес-служба НТСЕР