четвер | 2 грудня 2021 | 23:52
21.05.2014

Відбулась зустріч ініціативної групи зі створення Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС

NTSER

 

20 травня в приміщенні Фонду «Відродження" відбулась зустріч ініціативної групи зі створення Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС. До складу ініціативної групи входять представники профспілок, роботодавців, громадянського суспільства, а також до її роботи в якості спостерігача залучено Секретаріат Національної ради.

В ході засідання соціальні партнери спільно із Секретаріатом запропонували ініціативній групі своє бачення напрямків роботи Платформи громадянського суспільства, які сформовані відповідно до Угоди про Асоціацію та мають становити основу майбутніх робочих органів Платформи громадянського суспільства.

Учасники засідання взяли запропоновані напрямки діяльності за основу та домовились доопрацювати їх до найближчого засідання ініціативної групи. Крім того, було вирішено завершити підготовку публічної заяви про створення Ініціативної групи з формування платформи громадянського суспільства, а також звернутись до Європейської сторони стосовно розгляду можливостей збільшення кількості членів платформи громадянського суспільства з 12 до 15 з кожної сторони. Це обумовлено, в першу чергу, широким переліком питань, які необхідно розглянути в ході роботи Платформи.

У підсумку учасники вирішили до наступного засідання підготувати своє бачення процедури скликання установчих зборів Платформи громадянського суспільства, кола представництва, порядку прийняття рішень та інших процедурних моментів, пов’язаних із формуванням платформи.

Довідково: 21 травня 2014р. у Брюселі має відбутись засідання Європейського економічно-соціального комітету, пов’язане з формуванням моделі співробітництва з Україною. За його результатами Європейська сторона повідомить українську частину платформи про свої підходи і бачення подальшої роботи у цьому напрямку.

 

Прес-служба НТСЕР