понеділок | 29 листопада 2021 | 01:03
29.05.2014

За ініціативи Національної ради обговорено питання збереження робочих місць в регіонах

NTSER

 

28 травня за ініціативи Представництва Фонду ім. Ф. Еберта в Україні та Білорусі, Секретаріату Національної тристоронньої соціально-економічної ради та за участю Кіровоградської облдержадміністрації відбувся регіональний семінар на тему "Збереження робочих місць в регіонах шляхом проведення економічної модернізації". До обговорення актуальних питань розвитку регіону також були залучені представники бізнесу, роботодавців, керівники структурних підрозділів Кіровоградської ОДА та профспілкових організацій області.

Під час заходу учасники розглянули низку важливих для регіону питань, серед яких: оцінка сучасного стану та перспектив розвитку трудових ресурсів Кіровоградської області, як рушійної сили економічного зростання регіону; визначення пріоритетних напрямків розвитку області з урахуванням можливостей та ризиків, а також обговорили кращі приклади світового досвіду щодо реалізації регіональної економічної політики.

Секретар Національної ради Олександр Шубін представив учасникам доповідь «Світовий досвід відродження економічної активності «економічно згасаючих» регіонів. Моделі та підходи».

Доповідь Національного модератора Володимира Власюка була присвячена перспективним моделям та стратегічним напрямкам активізації реального сектору економіки Кіровоградської області, а також конкурентним перевагам, інвестиційним можливостям та бар’єрам. «Для того, щоб вирішити проблеми економічного відставання, кожна область має розвивати свої сильні сторони, використовуючи, перш за все, внутрішній ресурс. Сьогодні українським товарам важко конкурувати на європейських ринках, але це  - новий виклик, який ми повинні системно вирішувати», - наголосив Володимир Власюк.

У підсумку учасники семінару мали можливість висловити власні пропозиції щодо шляхів вирішення проблем економічного розвитку Кіровоградської області, в першу чергу, для недопущення скорочення робочих місць та попередження зростання соціальної напруги в регіоні. 

Прес-служба НТСЕР
Фотострічка:
Матеріали: