четвер | 2 грудня 2021 | 23:11
27.05.2014

Відбулася чергова зустріч ініціативної групи зі створення Платформи громадянського суспільства України – ЄС

NTSER

27 травня 2014 року відбулася чергова зустріч ініціативної групи зі створення Платформи громадянського суспільства України – ЄС. Учасники засідання обговорили проекти Заяви про утворення Української частини Платформи та Алгоритму підготовки до установчих зборів Платформи, а також особливості тематичного розподілу Платформи.

Члени ініціативної групи переконані, що головними критеріями щодо можливого залучення інститутів громадянського суспільства до роботи Платформи повинні бути – неприбутковість, поділяння цілей і принципів Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, робота щонайменше 1 року до часу засідання Установчих зборів, наявність веб-сайту або іншого публічного звіту про свою діяльність тощо.

Учасники обмінятись пропозиціями щодо процедури скликання установчих зборів Платформи громадянського суспільства, кола представництва, порядку прийняття рішень та інших процедурних моментів, пов’язаних із формуванням платформи та домовились доопрацювати тексти заяв вже до наступного засідання, яке відбудеться 3 червня 2014.

Нагадаємо, що утворення Української частини Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС передбачено статтями 469 та 470 Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС. Основними завданнями Платформи повинні стати  імплементація Угоди про асоціацію, моніторинг процесу її виконання та експертно-консультаційна робота до виконання конкретних положень Угоди. 

Прес-служба НТСЕР