п'ятниця | 3 грудня 2021 | 00:01
16.07.2014

За ініціативи Фонду ім. Ф. Еберта та Секретаріату Національної ради обговорено шляхи проведення економічної модернізації Миколаївщини

NTSER

15 липня 2014 року у Миколаєві за ініціативи Представництва Фонду ім. Ф. Еберта в Україні та Білорусі, Секретаріату Національної тристоронньої соціально-економічної ради та за участю Миколаївської обласної державної адміністрації відбувся регіональний семінар на тему "Збереження робочих місць в регіонах шляхом проведення економічної модернізації". Нагадаємо, що серію семінарів в рамках спільної ініціативи Фонду та Секретаріату Національної ради було розпочато у Кіровограді у травні цього року.

«Наша ініціатива полягає саме у виявленні бар’єрів зростання української економіки. Ми обговорюємо проблеми розвитку регіонів, перш за все, разом із нашими соціальними партнерами – роботодавцями, профспілками та місцевими громадами. З нашої точки зори, саме вони є безпосередніми учасниками цього ринку і можуть найкраще запропонувати як центральному Уряду, так і місцевій владі, шляхи для економічного переродження Миколаївщини і створення нових робочих місць», - наголосив Секретар Національної ради Олександр Шубін.

Під час семінару у Миколаєві учасники розглянули низку важливих для регіону питань, серед яких: сучасний стан та можливості розвитку трудових ресурсів Миколаївської області, впровадження перспективних інвестиційних проектів на Миколаївщині в контексті модернізації економіки та створення нових робочих місць.

Секретар Національної ради Олександр Шубін представив учасникам доповідь «Світовий досвід відродження економічної активності «економічно згасаючих» регіонів. Моделі та підходи» та звернув окрему увагу учасників семінару на впливреформи місцевого самоврядування на соціальний діалог.

Доповідь Національного модератора Володимира Власюка була присвячена перспективним моделям та стратегічним напрямкам активізації реального сектору економіки Миколаївської області, а також конкурентним перевагам, інвестиційним можливостям та бар’єрам.

У підсумку учасники семінару мали можливість висловити власні пропозиції щодо шляхів економічного відродження Миколаївщини для уникнення скорочення робочих місць та попередження зростання соціальної напруги в регіоні. 

 

Прес-служба НТСЕР
Фотострічка:
Матеріали: