понеділок | 29 листопада 2021 | 01:27
17.07.2014

17 липня 2014 року відбулось засідання Національної тристоронньої соціально-економічної ради

NTSER

17 липня 2014 року Міністр соціальної політики України Людмила Денісова провела засідання Національної тристоронньої соціально-економічної ради. Захід пройшов під співголовуванням Голови Федерації профспілок України Григорія Осового, заступника Голови Ради Федерації роботодавців України Дмитра Олійника та за участю представників центральних органів виконавчої влади, Пенсійного фонду України, Держгірпромнагляду, Державного центру зайнятості, керівників галузевих об’єднань профспілок та роботодавців.

Голова Національної ради Людмила Денісова від імені Прем’єр-міністра України привітала учасників засідання НТСЕР. «Ще ніколи з часів незалежності України питання соціального діалогу не було на стільки актуальним, а досягнення широкого суспільного консенсусу таким необхідним. Уряд високо цінує зусилля всіх, хто всупереч труднощам утримує економічний поступ, створює нові  і зберігає існуючі робочі місця, захищають права людей праці та відгукуються на потреби  найбільш соціально вразливих верств населення», - йшлося в привітальному адресі Глави Уряду.

Головним питанням порядку денного засідання Національної ради стала проблема забезпечення зайнятості населення та пошук шляхів взаємодії сторін соціального діалогу в цьому напрямі.

 За інформацією директора департаменту ринку праці та зайнятості Мінсоцполітики Наталії Зінкевич, очікуване зростання рівня безробіття (визначеного за методологією МОП) до кінця 2014 року може скласти на рівні 10,8 % (песимістичний сценарій 12,5 %) проти 7,2 % за підсумками 2013 року. Особливу увагу Зінкевич Н.І. приділила увагу розробленій програмі створення та збереження робочих місць у Донецькій та Луганській областях.

Учасники засідання висловили одностайну думку про те, що для стабілізації ситуації щодо зайнятості населення важливим завданням є здійснення реальних змін у структурі української економіки, забезпечення конкурентоспроможності вітчизняної продукції і її доступ на європейські та інші ринки.

 

 

 

Прес-служба НТСЕР
Фотострічка:
Матеріали: