понеділок | 29 листопада 2021 | 02:38
29.07.2014

Внесено зміни до Регламенту Національної ради

NTSER

Під час засідання Національної ради 17 липня 2014 року було внесено зміни до Регламенту Національної ради. Відтепер, у разі неможливості Голови та Співголів Національної ради взяти участь у засіданні, його проводить заступник Співголови від Сторони, що головує в Національній раді. А на час відсутності з поважних причин Голови Національної ради у період між засіданнями Національної ради, обов’язки Голови, за його дорученням, виконує заступник Співголови від Сторони, що головує в Національній раді. Головуючою стороною Національної ради у поточному році,  відповідно до Регламенту, є сторона органів виконавчої влади.

Нагадаємо, Указом Президент України № 567/2014 від 3 липня 2014р. Головою Національної тристоронньої соціально-економічної ради призначено Міністра соціальної політики Людмилу Денісову. Черговість ротації Голови Національної ради здійснюється у порядку «сторона роботодавців – профспілкова сторона – сторона органів виконавчої влади». Відповідно до Регламенту Національної ради, у 2014 на посаду Голови терміном на 1 рік призначається представник від сторони органів виконавчої влади.

Завдяки змінам до Регламенту було урегульовано питання повноважень Співголів та заступника Голови Національної ради під час засідання та у період між засіданнями.

 

 

Прес-служба НТСЕР