четвер | 2 грудня 2021 | 22:59
15.09.2014

Відбулось засідання Національної тристоронньої соціально-економічної ради

NTSER

15 вересня за дорученням Голови Національної ради, Міністра соціальної політики України Людмили Денісової, Співголова Національної ради від профспілкової сторони, голова Федерації профспілок України Григорій Осовий провів засідання Національної ради.

У заході взяли участь члени Національної ради, Секретаріату Національної ради, представники Адміністрації Президента України, спостерігач спеціальної моніторингової місії ОБСЄ та засоби масової інформації.

В ході засідання було обговорено питання підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги та шляхів мінімізації його впливу на населення, подальшого реформування податкової системи України, вдосконалення системи декларування доходів та зменшення адміністративного навантаження на громадян і бізнес, а також до членів Національної ради було доведено інформацію про спільну позицію профспілок і роботодавців щодо реформування системи загальнобов’язкового державного соціального страхування.

Довідково:

Національна рада, утворена Президентом України відповідно до Закону „Про соціальний діалог в Україні”, має тристоронню структуру представництва: по 20 представників від сторони органів виконавчої влади, сторони профспілок і  сторони роботодавців.

Очолює Раду Голова, який призначається Президентом України за поданням Президії Національної ради строком на один рік. 3 липня 2014р. Міністра соціальної політки України Людмилу Денісову Указом Президента України призначено на посаду Голови Національної тристоронньої соціально-економічної ради.

Персональний склад Національної ради визначається у порядку, встановленому статтею 9 Закону України "Про соціальний діалог в Україні".

 

 

Прес-служба НТСЕР
Фотострічка:
Матеріали: