понеділок | 29 листопада 2021 | 02:37
15.09.2014

Відбулось засідання Президії Національної ради

NTSER

15 вересня, о 14.00, Голова Національної ради, Міністр соціальної політики України Людмила Денісова провела засідання Президії НТСЕР. Члени Президії узгодили порядок денний засідання Національної ради. Зокрема, було вирішено розглянути питання про підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги, стан та подальші напрями реформування податкової системи України, вдосконалення системи декларування доходів, зменшення адміністративного навантаження на громадян та бізнес, а також поінформувати членів Національної ради про спільну позицію профспілок і роботодавців щодо реформування системи загальнобов’язкового державного соціального страхування.

Розгляд питання проекту Державного бюджету України на 2015 рік, у зв’язку з тим, що на час розгляду тривав процес визначення та узгодження податкової бази для розрахунку показників проекту Державного бюджету на 2015 рік., було вирішено перенести на розширене засіданні Президії, дата проведення якого на разі уточнюється.

Також в ході засідання Президії було узгоджено питання для зустрічі членів Президії Національної ради з Президентом України Петром Порошенко, обговорено актуалізацію плану заходів із реалізації Пріоритетних напрямів діяльності Національної ради на 2014 рік, підвищення ефективності роботи Національної ради та вдосконалення її діяльності шляхом структурування її роботи через утворення комітетів.

У зв’язку з необхідністю бути присутньою на засіданні Уряду, яке за часом співпало з проведенням засідання НТСЕР, Голова Національної ради, Міністр соціальної політики України Людмила Денісова доручила Співголові Національної ради від профспілкової сторони, голові Федерації профспілок України Григорію Осовому провести засідання НТСЕР.

 

Прес-служба НТСЕР