понеділок | 29 листопада 2021 | 02:24
17.09.2014

Модернізація виробництва та підвищення продуктивності праці – головні умови підвищення заробітної плати працівників

NTSER

На цьому наголосив т.в.о. керівника Головного Департаменту з питань впровадження реформ Адміністрації Президента України Сидорович Ярослав в ході свого виступу на засіданні Національної тристоронньої соціально-економічної ради 15 вересня. «Так, серед головних завдань роботодавців повинні стати модернізація виробництва та підвищення продуктивності праці. Це основні складові забезпечення підвищення заробітної плати працівникам. В умовах, коли українські товари отримали преференції для постачання на ринок Європейського Союзу, першочерговимизавданнями є заходи щодо покращення якості товарів, забезпечення їх відповідності міжнародним стандартам і регламентам», - переконаний Сидорович Ярослав. Окрему увагу учасників засідання він звернув на нагальну необхідність вжиття заходів Урядом спільно з роботодавцями щодо виведення зарплат із тіні.

Коментуючи питання підвищення тарифів на комунальні послуги, що розглядалось на засіданні Національної ради, Сидорович Ярослав наголосив, що тарифи повинні відповідати затратам підприємств, які надають послуги. «Однак тарифи не повинні покривати втрати енергоносіїв через незадовільний стан мереж. Держава не повинна компенсувати марнотратство та безгосподарність керівниківпідприємств», - сказав представник Адміністрації Президента.

За його словами, в Україні маєвпроваджуватись краща світова практика реформ в житлово-комунальному господарстві, оподаткуванні, дерегулюванні бізнесу тощо. «Реформи повинні проводитись Урядом спільно з профспілками та роботодавцями, тобто, всіма сторонами соціального діалогу», - резюмував Сидорович Ярослав. 

Прес-служба НТСЕР