п'ятниця | 3 грудня 2021 | 00:08
23.09.2014

Відбулось засідання Робочої групи для погодження проекту рішення Національної ради

22 вересня 2014 Секретар Національної тристоронньої соціально-економічної ради Олександр Шубін провів засідання Робочої групи для погодження проекту рішення Національної ради щодо підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги та шляхів мінімізації його впливу на населення. У погоджувальному засіданні взяли участь члени Національної ради та представники сторін - Уряду, профспілок та роботодавців.

Учасники засідання одностайно погодились з необхідністю залучення сторін соціального діалогу в процес розгляду та ухвалення соціально важливих рішень Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Також було запропоновано рекомендувати Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України активізувати соціальний діалог з питань тарифної політики, Міністерству соціальної політики – провести широку роз’яснювальну роботу щодо можливості отримання населенням субсидій та ін. Підготовлений Секретаріатом проект рішення було погоджено Сторонами Національної ради.

Крім того, учасники погодились найбільш дискусійні питання, в саме - створення єдиної державної системи моніторингу тарифоутворення, обґрунтованості методики ведення розрахунків на енергоносії та точного обліку кількості їх використання необхідно винести на розгляд галузевої ради МінЖКГ. Саме в такому форматі буде забезпечено професійний підхід до розгляду суспільно значущих питань, серед чільне місце займає підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.

Прес-служба НТСЕР