п'ятниця | 3 грудня 2021 | 00:03
03.10.2014

В Секретаріаті Національної ради обговорено питання підвищення ролі колективно-договірного регулювання трудових відносин

1 жовтня 2014 року в Секретаріаті Національної тристоронньої соціально-економічної ради відбулось засідання тристоронньої робочої групи з підготовки пропозицій щодо підвищення ролі колективно-договірного регулювання трудових відносин та поширення сфери застосування галузевих угод. У заході взяли участь представники від органів виконавчої влади, профспілкової сторони та сторони роботодавців.

В ході роботи учасники обговорили процедуру поширення сфери дії положень колективної угоди, приєднання суб’єкта до сторони колективної угоди.

У підсумку було вирішено додатково  опрацювати у сторонах соціального діалогу запропоновану  Мінсоцполітики редакцію статей щодо сфери застосування колективної угоди, поширення сфери дії положень колективної угоди, приєднання суб’єкта до сторони колективної угоди. Всі пропозиції з цього питання мають будуть надіслані до Секретаріату Національної ради до 20 жовтня для їх узагальнення.

 

Прес-служба НТСЕР