понеділок | 29 листопада 2021 | 01:36
08.10.2014

За участю Секретаріату Національної ради відбувся Всеукраїнський форум профспілок з нагоди Всесвітнього дня дій за гідну працю

7 жовтня Секретар Національної тристоронньої соціально-економічної ради Олександр Шубін взяв участь у роботі Всеукраїнського форуму профспілок, що був присвячений  Всесвітньому дню дій за гідну працю. У заході взяли участь керівництво Федерації профспілок України та її членських організацій, Міністр соціальної політики Людмила Денісова, Голова Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики Петро Цибенко,віце-президент Федерації роботодавців України Олексій Мірошниченко, національний координатор МОП в Україні Сергій Савчук, представники Адміністрації Президента України, міністерств та відомств.

«Кожен громадянин має право на гідну працю. Питання забезпечення гідних умов праці перебуває в центрі уваги Національної тристоронньої соціально-економічної ради», - повідомив керівник Секретаріату НТСЕР. За ініціативи Голови Національної ради, Міністра соціальної політики Людмили Денісової питанню забезпечення зайнятості населення було присвячене окреме засідання НТСЕР. З метою стабілізації, відновлення та соціально-економічного розвитку східних регіонів України, створення нових робочих місць на територіях Донецької та Луганської областей Міністерство соціальної політики України вже розроблено проект Програми створення робочих місць та стабілізації зайнятості у Донецькій та Луганській областях на період до 2017 року.

Олександр Шубін наголосив, що Секретаріат Національної ради в межах своєї компетентності і надалі буде ініціювати розгляд питань, пов’язаних із забезпеченням гідних умов праці. «Недопущення заборгованості із виплати заробітної плати, безпечні умови праці, право на оздоровлення – важливі аспекти підвищення стандартів праці в Україні. Активізація соціального діалогу сприятиме вирішенню цих важливих для кожного працюючого питань», - наголосив Секретар Національної ради.

 

 

Прес-служба НТСЕР