понеділок | 29 листопада 2021 | 01:12
16.10.2014

В Секретаріаті Національної ради обговорено актуальні питання реформування оплати праці

Сьогодні в приміщенні Секретаріату Національної тристоронньої соціально-економічної ради під головуванням заступника Співголови Національної ради від профспілкової сторони, заступника Голови Федерації профспілок України Сергія Кондрюка відбулось засідання тристоронньої робочої групи з підготовки проекту Концепції реформування оплати праці. До обговорення заходів та шляхів реформування системи оплати праці в Україні долучились представники Урядової сторони, сторін профспілок, роботодавців та фахівці Секретаріату.

Голова робочої групи Сергій Кондрюк закликав учасників змоделювати найближчим часом спільну позицію у сфері реформування оплати праці. «Інформація про прийняте спільне рішення буде виголошено на найближчих засіданнях Президії та Національної ради. Ми маємо знайти консенсус у питаннях, від яких залежить якість життя українців», - наголосив Сергій Михайлович.

Учасники засідання висловили занепокоєння рівнем заробітної плати працівників бюджетної сфери, обговорили можливі наслідки низької платоспроможності населення та заходи для їх уникнення. У підсумку Сергій Кондрюк запропонував провести презентацію напрацьованих матеріалів щодо необхідності підвищення в Україні мінімальної заробітної плати. Учасники домовились провести наступне засідання робочої групи для обговорення  презентації та подальшої роботи з підготовки проекту Концепції реформування оплати праці вже наступного тижня.

Прес-служба НТСЕР
Фотострічка: