четвер | 2 грудня 2021 | 23:21
21.10.2014

В Секретаріаті обговорено питання створення Комітетів Національної ради

21 жовтня 2014 відбулось засідання тристоронньої консультативної  групи з напрацювання пропозицій щодо підвищення статусу Національної тристоронньої соціально-економічної ради. За участю фахівців секретаріату та представників сторін НТСЕР було обговорено питання утворення комітетів Національної ради, їх типового положення та порядку ухвалення їх рішень.

Учасники робочої групи опрацювали попередньо надіслані пропозиції сторін щодо назв комітетів, їх повноважень, складу тощо. Зокрема, передбачається, що до складу Комітету, як постійно діючого органу, крім членів  Національної ради будуть входити науковці та експерти. Головними завданнями Комітетів повинні стати розробка програмних документів, законопроектів, методичних рекомендацій з питань, що відносяться до сфери компетенції Національної ради. У формі конструктивного діалогу члени робочої групи висловили власне бачення завдань та повноважень Комітетів, пріоритетних напрямків їх роботи.

На разі відбувається остаточне узгодження Секретаріатом зі Сторонами Національної ради назв комітетів, проекту типового положення та питань, що відноситимуться до їх компетенції. 

Прес-служба НТСЕР