п'ятниця | 3 грудня 2021 | 00:55
31.10.2014

Представництво Фонду ім. Ф.Еберта в Україні та Білорусі разом із Секретаріатом Національної ради проведуть у Львові семінар

30 жовтня 2014 року у Львові за підтримки Представництва Фонду ім. Ф. Еберта в Україні та Білорусі, Секретаріату Національної тристоронньої соціально-економічної ради та за участю Львівської обласної державної адміністрації відбувся регіональний семінар на тему "Збереження робочих місць в регіонах шляхом проведення економічної модернізації". Нагадаємо, що серію семінарів в рамках спільної ініціативи Фонду та Секретаріату Національної ради було розпочато у Кіровограді у травні цього року.

«Наша ініціатива полягає саме у виявленні бар’єрів зростання української економіки. Ми обговорюємо проблеми розвитку регіонів, перш за все, разом із нашими соціальними партнерами – роботодавцями, профспілками та місцевими громадами. З нашої точки зору, саме вони є безпосередніми учасниками цього ринку і можуть найкраще запропонувати як центральному Уряду, так і місцевій владі, шляхи для економічного переродження Львівщини і створення нових робочих місць», - наголосив Секретар Національної ради Олександр Шубін. Він переконаний, що Львівщина має великий потенціал в промисловості та інноваційному виробництві. «В умовах напруженої соціально-економічної ситуації на Сході країни, ми повинні докласти максимум зусиль для переорієнтування кадрового потенціалу на підприємства Львівської області», - додав Олександр Шубін.

Під час семінару у Львові учасники розглянули низку важливих для регіону питань, серед яких: сучасний стан та можливості розвитку трудових ресурсів Львівської області, впровадження перспективних інвестиційних проектів на Львівщині в контексті модернізації економіки та створення нових робочих місць.

Секретар Національної ради Олександр Шубін представив учасникам доповідь «Світовий досвід відродження економічної активності «економічно згасаючих» регіонів. Моделі та підходи» та звернув окрему увагу учасників семінару на вплив реформи місцевого самоврядування на соціальний діалог.

Доповідь Національного модератора Володимира Власюка була присвячена перспективним моделям та стратегічним напрямкам активізації реального сектору економіки Львівської області, а також конкурентним перевагам, інвестиційним можливостям та бар’єрам.

У підсумку учасники семінару висловили власні пропозиції щодо шляхів економічного відродження Львівщини для створення нових робочих місць та покращення соціально-економічної ситуації в регіоні. 

Прес-служба НТСЕР
Фотострічка: