понеділок | 29 листопада 2021 | 01:44
14.11.2014

За підтримки Національної ради відбувся семінар: «Угода про асоціацію між Україною та ЄС: наслідки для громадянського суспільства»

13 листопада Європейським економічним і соціальним комітетом за підтримки Національної тристоронньої соціально-економічної ради організовано у Києві семінар на тему: «Угода про асоціацію між Україною та ЄС: наслідки для громадянського суспільства». У заході взяли участь представники Комітету регіонів ЄС,«Групи підтримки України» (SGUA), Представництва України в ЄС,  сторін соціального діалогу – профспілок та роботодавців, члени Національної ради, експерти та представники громадянського суспільства.

Серед головних питань, які були розглянуті під час заходу, окрема увага була приділена програмі підтримки та розвитку потенціалу громадянського суспільства в Україні, а також залученню громадянського суспільства до реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Секретар Національної ради Олександр Шубін зазначив, що однією з головних ідей громадянської платформи Україна-ЄС  повинно стати об’єднання українців навколо євроінтеграційних процесів в країні. «Ми повинні не лише донести до кожного громадянина справжні переваги євроінтеграції, але і зробити його активним учасником єврореформ. Найбільша роль в цьому процесі належить саме профспілкам та роботодавцям, адже саме через них ми можемо дізнатись думку політично і соціально не активних громадян з тих чи інших питань. Наше спільне завдання - прибрати ті бар’єри на шляху до європейського розвитку, які на сьогодні є в середині країни».

В ході семінару були представлені презентації та проведені дебати учасників щодо політичних та торгових аспектів Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС, існуючих можливостей для громадянського суспільства, а також питань, пов'язаних із процесом децентралізації. 

Прес-служба НТСЕР
Фотострічка: