понеділок | 29 листопада 2021 | 01:17
26.11.2014

За участю соціальних партнерів відбулась науково-практична конференція «Публічне управління: шляхи розвитку»

26 листопада 2014  за участю представників сторін соціального діалогу та Секретаріату Національної ради відбулась науково-практична конференція «Публічне управління: шляхи розвитку», організована Національною академією державного управління при Президентові України за підтримки ПРООН/ГЕФ «Інтеграція положень Конвенції Ріо у національну політику України». У заході взяли участь викладачі Академії, науковці, представники Національного агентства з питань державної служби, Міністерства соціальної політики України, Федерації  роботодавців України та Федерації профспілок України. До роботи конференції також долучились заступник постійного представника ПРООН в Україні Ініта Паулович та постійний радник проекту ЄС із інституційного розвитку Twining «Підтримка державної служби» Петро Кульпа.

В ході пленарного засідання конференції було обговорено напрями публічного управління в Україні з огляду на цивілізаційні та формаційні зміни. Подальша робота учасників конференції була зосереджена у наступних секціях: «Інституалізація публічного управління», «Нові методи управління в державній службі», «Інтеграція принципів сталого розвитку в публічне управління» та ін. За результатами роботи учасники сформують рекомендації для модернізації та розвитку інститутів, механізмів та моделей публічного управління в Україні.

Довідково: Секретаріат Національної тристоронньої соціально-економічної ради та Національна академія державного управління при Президентові України співпрацюють в рамках договору про співробітництво, підписаного у жовтні 2013 року. Секретаріат та Національна академія в межах своєї компетенції розвивають співробітництво у напрямках дослідження пріоритетності розвитку соціального діалогу в контексті розвитку громадянського суспільства України, становлення і розвитку соціального діалогу в сфері державного управління та відповідності його європейським стандартам.

 

Прес-служба НТСЕР
Фотострічка: