п'ятниця | 3 грудня 2021 | 00:13
20.01.2015

В Національній раді обговорено питання законодавчого поширення сфери дії колективних угод

NTSER

20 січня поточного року  в приміщенні Секретаріату Національної ради  відбулося чергове засідання робочої групи з підготовки пропозицій щодо підвищення ролі колективно-договірного регулювання трудових відносин та поширення сфери застосування галузевих угод.

У обговоренні питань порядку денного взяли участь члени робочої групи, а також за допомогою скайп режиму генеральний директор Федерації металургів України Притоманов С.О.

Під час засідання були розглянуті напрацьовані, з урахуванням попередніх засідань, пропозиції  профспілкової сторони щодо дії колективної угоди та її поширення.

Досягнути домовленості за результатами засідання робочої групи будуть застосовані в подальшій роботі стосовно удосконалення чинного законодавства щодо дії колективних угод.

Нагадаємо, що до складу Робочої групи з підготовки пропозицій з підвищення ролі колективно-договірного регулювання трудових відносин та поширення сфери застосування галузевих угод входять представники Мінсоцполітики, Федерації профспілок України та Федерації роботодавців України.

Прес-служба НТСЕР
Фотострічка: