понеділок | 29 листопада 2021 | 01:42
23.01.2015

22 січня 2015 року за участю сторін соціального діалогу, громадськості та представників законодавчої влади обговорено питання подальшого удосконалення системи пенсійного забезпечення

NTSER

22 січня 2015 року в Міністерстві соціальної політики України відбулось засідання робочої групи з подальшого удосконалення системи пенсійного забезпечення. У заході взяли участь представники Мінекономрозвитку, Пенсійного фонду України, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, науковці, народні депутати, а також представники фонду роботодавців та профсоюзів.

Учасники розглянули можливості подальшого реформування системи пенсійного забезпечення на 2015 рік, серед яких - механізм поетапного запровадження накопичувальної системи обов’язкового державного пенсійного страхування.  В ході засідання також йшлося про вдосконалення порядку призначення та відшкодування пенсій, які призначені на пільгових умовах або за вислугою років, уніфікацію пенсійного законодавства та ін.

Учасники висловили думку про мінімізацію ризиків, пов'язаних саме із створенням накопичувального корпоративного державного пенсійного фонду,  а також наголосили на відсутності сьогодні в Україні чіткого механізму накопичування на конкурентній основі, як це передбачено  вимогами ЄС.

У підсумку учасники погодились у стислі терміни доопрацювати матеріали, що надійшли під час засідання, та прийняти узгодженого рішення.  

Прес-служба НТСЕР
Фотострічка:
Матеріали: