понеділок | 29 листопада 2021 | 02:39
20.02.2015

20 ЛЮТОГО 2015 РОКУ - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ СОЦІАЛЬНОЇ СПРАВЕДЛИВОСТІ

NTSER

Сьогодні, 20 лютого 2015 року проходить Всеукраїнський форум «Нові виклики та можливості розвитку України в рамках асоціації з Європейським Союзом».

У ході форуму обговорюватимуться питання щодо соціальної справедливості в Україні, соціального відторгнення/залучення та скорочення нерівності, нових викликів та ризиків на шляху подолання бідності.

Також планується розроблення резолюції Форуму з пропозиціями та рекомендаціями щодо наближення вітчизняних стандартів життя до середньоєвропейського рівня та напрямів сталого розвитку після 2015 року.

До участі у Форумі запрошено представників профспілок, організацій роботодавців та Регіонального Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі, фахівців Адміністрації Президента України, центральних органів виконавчої влади, експертів Програми Розвитку ООН в Україні, МОП в Україні, Представництва Світового банку в Україні, представників НТСЕР, науковців та лідерів громадських організацій, представників громадськості. Рекомендації Форуму стануть у нагоді у процесі прийняття рішень у соціальній сфері.

Прес-служба НТСЕР