четвер | 2 грудня 2021 | 23:41
06.03.2015

5 березня 2015 року у приміщенні Міністерства соціальної політики відбулося засідання Президії Національної тристоронньої соціально-економічної ради.

NTSER

У заході взяли участь члени Президії Національної тристоронньої соціально-економічної ради, представники сторін соціального діалогу, фахівці Міністерства соціальної політики України та секретаріату Національної тристоронньої соціально-економічної ради.

Президія вирішила провести засідання Національної ради у третій декаді березня у розширеному форматі за участю представників територіальних трьохсторонніх соціально-економічних рад із запрошенням Прем’єр-міністра України, Міністра економічного розвитку і торгівлі України, Міністра фінансів України, секретаря Національної ради реформ,  під  час якого розглянути питання щодо перспектив соціально-економічного розвитку України на 2015-2016 роки в контексті проведення реформ та європейської інтеграції.

Також, було обговорено питання підвищення ефективності роботи Національної ради та вдосконалення її діяльності шляхом структурування її роботи через утворення комітетів, комісій та удосконалення порядку ухвалення рішень. За результатами обговорення, члени Президії вирішили утворити чотири постійно діючи комітети. Після доопрацювання питання щодо функцій та предметів відання двох комісій (Комісія з питань реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС та Комісія з питань бюджету України на відповідний рік) розглянути доцільність їх створення  на наступному засіданні Президії.

Стосовно реформування оплати праці, члени Президії  запропонували на другому засіданні Нацради (орієнтовно у другій половині квітня) презентувати напрацювання робочої групи з підготовки пропозицій до Концепції реформування оплати праці в рамках представлення проекту Концепції реформування доходів населення до розгляду питання доцільно запросити інститут демографії та соціальних досліджень імені М.В.Птухи НАН України.

Крім того, було заслухано та прийнято до відома інформацію секретаря Національної ради щодо результатів роботи тристоронньої робочої групи з доопрацювання проекту рішення по питанню «Інформація про підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги та заходи щодо мінімізації їх впливу на населення», а також стану формування української частини Платформи громадянського суспільства, передбаченої положеннями Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС. 

Прес-служба НТСЕР
Фотострічка: