понеділок | 29 листопада 2021 | 01:15
11.03.2015

10 березня поточного року відбулося засідання тристоронньої робочої групи з опрацювання підрозділу «Оплата праці» проекту Генеральної угоди на новий строк.

NTSER

Члени робочої групи ознайомилися з пропозиціями до підрозділу «Оплата праці» розділу ІІ "Оплата,  умови та охорона праці" проекту Генеральної угоди на новий строк, наданими профспілковою стороною та стороною роботодавців.

Також було запропоновано Міністерству економічного розвитку і торгівлі України  надати на розгляд робочої групи пропозиції за яких умов можливе зростання фонду оплати праці та надати кандидатури  представників міністерства до складу спільної робочої комісії та робочих груп, які  беруть участь у розробці проекту Генугоди.

Крім цього, на засіданні  прийнято рішення звернутися до урядової сторони з проханням надати розрахунки щодо показників мінімальних соціальних стандартів на сьогоднішній день, а саме: прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати, що дозволить закласти у проект Генеральної угоди механізми для забезпечення відповідного рівня соціального захисту працівників.

Прес-служба НТСЕР
Фотострічка: