понеділок | 29 листопада 2021 | 01:53
06.04.2015

3 квітня 2015 року в Міністерстві соціальної політики України відбулось засідання робочої групи з подальшого удосконалення системи пенсійного забезпечення

NTSER

В заході взяли участь представники  виконавчої влади,  Пенсійного фонду України, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Національної тристоронньої соціально-економічної ради,  науковці, народні депутати, міжнародні експерти, сторона роботодавців та профспілок.  

Учасники розглянули проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій».

В ході обговорення члени робочої групи висловили думку про розробку та запровадження єдиного механізму накопичування на конкурентній основі, як це передбачено  вимогами ЄС та одночасного запровадження накопичувальної системи для всіх категорій громадян.

За підсумками учасники погодились у стислі терміни доопрацювати запропонований законопроект з метою прийняття узгодженого рішення.  

Прес-служба НТСЕР